Życie i Styl

Modne fryzury idealne na sylwestra

Zaplanuj nowy rok z tymi trendami 2022, które są idealne na Sylwestra:

 

-Kolor włosów: platynowy blond Jak wiele innych kolorów włosów, platynowy blond nie jest trwały. Jest to sposób na rozjaśnienie swojego wyglądu w sezonie imprezowym i jest szczególnie przydatny dla osób, których naturalnym kolorem włosów jest ciemny lub średni lub jasny brąz. Ten trend nie musi być jednak zawsze bardzo blond. Tęczowe pasemka mogą również pomóc w urozmaiceniu zwykłego wyglądu.

 

-Kolor wymiarowy Kolor wymiarowy jest podobny do trendu platynowego blondu, ale jest bardziej subtelny i miękki. Kolor ten ma zazwyczaj dwa lub trzy różne odcienie, które nadają Twoim włosom miękki, gradientowy wygląd.

 

-Odważne koki Koki są popularną fryzurą, ponieważ są łatwe do wykonania i pasują do większości stylów ubioru. Śmiałe koki uzupełnią efektowny strój, dodając mu nieco dramatyzmu.

 

-Marcel Waves Marcel waves to odmiana klasycznej fryzury z loków, ale do uzyskania jej kształtu wykorzystuje się ciepło zamiast lokówki. Dzięki temu łatwo jest uzyskać dowolną fryzurę w podróży, bez konieczności spędzania zbyt wiele czasu przed lustrem lub niszczenia włosów.

Więcej na: joysy.pl