Życie i Styl

Z czym nosić skórzaną kurtkę?

Jeśli chodzi o ubiór, skórzana kurtka jest wielkim modowym niezbędnikiem. Jest to klasyk, który można łączyć z niemal wszystkim. Możesz ją założyć na ulubiony t-shirt i dżinsy lub połączyć z elegancką spódnicą. Możesz ją nawet nosić pod zimowym płaszczem!

Moim zdaniem, najważniejszą rzeczą do rozważenia przy stylizacji skórzanej kurtki jest pogoda. Jeśli zamierzasz chodzić na zewnątrz przez cały dzień w niskich temperaturach, zalecam noszenie jej na jak największej ilości lekkich warstw lub nawet pod płaszczem. Z drugiej strony, jeśli będziesz spędzać większość czasu w środku lub wychodzić na zewnątrz tylko na krótkie okresy, możesz prawdopodobnie poradzić sobie z noszeniem jej samej.

Pierwszym krokiem do stworzenia stylizacji każdego ubrania jest określenie celu, w jakim będziesz je nosić. Czy zamierzasz spędzić większość dnia w domu? Czy planujesz zrobić jakieś przystanki w sklepie? Jakie są Twoje planowane aktywności w ciągu dnia? Kiedy już odpowiesz na te pytania, ubierz się odpowiednio – będziesz wyglądać bardziej spójnie i dopracowanie, jeśli połączysz strój, który został dostosowany do konkretnego celu z rzeczą, która została wystylizowana. Sprawdź minimish.pl i bądź trendy!