Nauka

Jak urządzić duży balkon?

Możesz udekorować duży balkon z łatwością i stylem. Możesz użyć przestrzeni do zabawiania gości lub po prostu zrelaksować się w ładny dzień. Ważne jest, aby upewnić się, że balkon jest wystarczająco duży, aby pomieścić wszelkie meble lub rośliny, które chcesz umieścić tam.

 

Możesz stworzyć piękną przestrzeń życiową na zewnątrz, dodając trochę zieleni i kolorowych kwiatów. Powinieneś rozważyć, czy masz wystarczająco dużo miejsca na wszystkie swoje meble, a także czy którykolwiek z nich będzie widoczny z ulicy.

 

Zacznij od zmierzenia powierzchni swojego balkonu. Jeśli jest większy niż 6 stóp szerokości, rozważ zakup małego stołu i krzeseł, abyś mógł jeść na zewnątrz. Jeśli jest mniejszy niż 6 stóp szerokości, spróbuj, zamiast tego użyć poduszek podłogowych.

 

Następnie wybierz oświetlenie zewnętrzne, które poprawi wygląd Twojego balkonu w nocy. Można użyć świateł słonecznych lub ciągnąć się kilka świateł wakacyjnych, jeśli chcesz dodać trochę dodatkowej zabawy do dekoracji balkonu.

 

Następnym krokiem jest wybór roślin na balkon, które są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają wiele konserwacji po ich ustanowieniu. Rośliny takie jak bromelie i filodendrony to dobry wybór, ponieważ nie potrzebują dużo wody i światła słonecznego, aby się rozwijać – co oznacza mniej pracy dla Ciebie!

 

Podobne porady oferuje portal roomstour.pl.