Życie i Styl

Spodnie z wysokim stanem – stylizacje

Aby jak najlepiej wykorzystać spodnie z wysokim stanem, musisz wiedzieć, jak je odpowiednio stylizować. Są one świetne do tworzenia figury klepsydry, ale mają również tendencję do podkreślania wszelkich wad kobiecego kształtu. Aby mieć pewność, że wykorzystasz je w pełni (i zminimalizujesz wszelkie problemy, jakie mogą powodować), pamiętaj o kilku rzeczach podczas komponowania stroju:

– Upewnij się, że strój, z którym je nosisz, nie jest zbyt luźny lub zbyt ciasny. Dobrą zasadą jest to, że jeśli nie widać talii, to znaczy, że jest za luźny. Jeśli natomiast nie ma możliwości, aby spodnie pasowały nawet po zrzuceniu kilku kilogramów, to siłą rzeczy będą za ciasne.

– Pamiętaj o długości swojego topu. Jeśli będzie on sięgał najszerszej części talii, może optycznie skrócić nogi.

– Decydując się na warstwę zewnętrzną, wybierz taką, która ma zdefiniowaną linię talii. Pomoże to przyciągnąć uwagę do twojej sylwetki z dala od wszelkich wad.

– Nie bój się podkreślić swojej kobiecej strony! Jest na to wiele sposobów – ładna bluzka, ładny naszyjnik, a nawet para obcasów mogą pomóc Ci poczuć się komfortowo ze swoim ciałem i nadal wyglądać świetnie w wysokich taliach.

 

Więcej modowych (i nie tylko) inspiracji znajdziesz na stronie https://twojmoment.pl/ .