Motoryzacja

Skuteczna i szybka pomoc drogowa w Dąbrowie Górniczej

Samochód to najpopularniejszy środek transportu. Duże natężenie ruchu, kiepska jakość dróg, brawura, zły stan techniczny pojazdu czy najzwyczajniej w świecie nieszczęśliwy wypadek mogą sprawić, że konieczne będzie skorzystanie z usług pomocy drogowej. Pomoc drogowa Dąbrowa Górnicza zapewnia usługi na terenie całego kraju.

Drobne usterki na drodze to nasza specjalność!

Stereotyp głosi, że najczęstszym awariom na trasie ulegają starsze samochody. Często zdarza, się jednak, że zepsuciu ulegnie elektryka w samochodzie. Częstą przyczyną postoju jest także zepsute koło lub pęknięta opona, w takich wypadkach także możesz liczyć na naszą pomoc.

Niezależnie od tego czy masz wykupione assistance czy nie, zawsze możesz wpisać w wyszukiwarkę hasło pomoc drogowa Dąbrowa Górnicza i przekonać się, że nasza oferta jest bardzo korzystna.

Laweta? Holowanie? Zadzwoń do nas!

Czasami usterka lub wypadek są tak poważne, że konieczne będzie wezwanie lawety. Zapewniamy szybki dojazd na miejsce i profesjonalne wykonanie usługi. Nie straszne nam wyciąganie aut z rowów i innych miejsc. Pomoc drogowa zapewnia także holowanie.