Zdrowie i Uroda

Najlepsze letnie fryzury

Lato kojarzy się z beztroską, co oznacza, że Twoje włosy nie powinny być inne. Im łatwiejsze do utrzymania w czystości, tym lepiej. Bez względu na to, czy jesteś na basenie, na plaży, czy po prostu cieszysz się swobodnym letnim dniem, oto kilka letnich fryzur, które sprawią, że Twoje włosy będą wyglądać świetnie.

Fale wodne

Wodne fale są idealne na dni, w których przebywasz w pobliżu wody lub masz tendencję do przeczesywania włosów rękami. Pozostawiając kilka pasm z przodu włosów i luźno zakręcając je prostownicą lub lokówką, stworzysz uroczą objętość bez wkładania w to zbyt wiele wysiłku.

Kucyk

Idealna fryzura na dni spędzone na plaży lub przy basenie. Jest ona prosta i łatwa do wykonania. Zbierz włosy w kucyk i przełóż je na jedną stronę głowy, tak aby zwisały za ramieniem. Możesz je założyć za ucho, jeżeli chcesz nadać fryzurze odrobinę polotu, jednak każda wersja kucyka wygląda pięknie na wszystkich paniach.

Plażowy kok

Wybierasz się na dzień na plaży? Nie martw się, że nie masz czasu na umycie i wysuszenie włosów. Wystarczy, że zbierzesz wszystkie włosy razem i zwiążesz je na czubku głowy. Włosy w tej fryzurze nie będą Ci przeszkadzać, a dodatkowo nie będzie Ci tak gorąco, jak w rozpuszczonych.

Więcej podobnych porad na stronie https://bravenetic.pl/ .