Życie i Styl

Jak odpowiednio dobrać damski pasek do spodni?

Paski od dawna są akcesorium, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Nie jest więc zaskakujące, że kiedy zakładasz pasek, powinieneś pomyśleć o tym, jak można go wykorzystać na swoją korzyść. Na przykład, jeśli masz na sobie spódnicę lub sukienkę i chcesz stworzyć bardziej zdefiniowaną linię talii dla siebie, cienki pasek może pomóc zdefiniować swój kształt. Jeśli chcesz stworzyć bardziej pochlebną sylwetkę dla swojego ciała w spodniach lub dżinsach, możesz wybrać inne style pasków.

Paski są często widziane jako noszone na linii talii spodni i dżinsów, ale mogą być również noszone powyżej bioder – poza naturalną linią talii – i nadal oferują pewne wspaniałe korzyści. Jeśli lubisz nosić ołówkowe spódnice, ale chcesz mieć dodatkowe wsparcie dla swojej połowy ciała bez konieczności polegania na grubym pasku w talii, spróbuj nosić pasek wokół bioder. Przy odpowiednim doborze rozmiaru, doda on kolejną warstwę pokrycia brzucha, jednocześnie pozwalając Ci na noszenie ulubionych spódnic i sukienek bez żadnych problemów.

Masz również kilka dodatkowych opcji przy podejmowaniu decyzji o tym, jak nosić pasek ze spodniami lub dżinsami, oprócz umieszczenia go na naturalnej linii talii lub podniesienia go nad biodrami. Wejdź na sportygirl.pl i poznaj modowe sztuczki.